Antiperspirant Perspi - Guard 50 ml

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

Vyzkoušejte Perspi Guard, antiperspirant který je maximálně účinný proti pocení. Jeho koncentrovaná speciální formule je složená pouze z nejjemnějších ingrediencí, které zajišťují kompletní ochranu před potem a zápachem, přitom je mimořádně jemná a k pokožce šetrná.

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 390 Kč
Kategorie Antiperspirant - Perspi - Guard 50 ml
 

Vyzkoušejte antiperspirant Perspi-Guard, který je maximálně účinný. Jeho koncentrovaná speciální formule je složená pouze z nejjemnějších ingrediencí, které zajišťují kompletní ochranu před potem a zápachem, přitom je mimořádně jemná a k pokožce šetrná. Původně byl vytvořen pro osoby trpící tzv. hyperhydrózou - nadměrným pocením, ale vzhledem ke svým vlastnostem se výborně hodí pro všechny normální typy pleti. Antiperspirant Perspi Guard je vhodný pro ženy i pro muže.

Jak používat:

Antiperspirant Perspi-Guard je natolik efektivní, že jej stačí převážně aplikovat pouze jednou nebo dvakrát týdně, abyste zabránili nadměrnému pocení a nepříjemnému tělesnému zápachu. Lze jej používat na většinu problémových míst (pokožka hlavy, kůži na rukou i nohou, záda, hrudník) s výjimkou obličeje. Je zvláště účinný v podpaží, na dlaních a chodidlech.

Kdy aplikovat?

Perspi-Guard Antiperspirant aplikujte večer před spaním na čistou a suchou pokožku. Nastříkejte 2x-3x na problémové místo a nechte zaschnout, aby tekutina nepřišla do kontaktu s oblečením. Lze jej používat na většinu problémových míst, s výjimkou obličeje.

Ochlupení:

V místech, kde roste ochlupení, vmasírujte konečky prstů tekutinu na kůži.

Chodidla:

Při aplikaci na chodidla rozprostřete přípravek na celou plochu nohy a mezi prsty. Před chůzí nechte zaschnout. V ranních hodinách se můžete mýt podle potřeby tak, jak jste zvyklí. Perspi-Guard Antiperspirant je navřžen tak, aby vydržel bežné mytí a přitom stále poskytoval ochranu v průměru 4 až 5 dnů. Častější aplikace může být nutná při používání na chodidla. 

Vlastnosti:

  • reguluje produkci potu, přitom nedráždí pokožku
  • nezanechává bílé skvrny na oblečení
  • je neparfémovaný a tak jej můžete libovolně kombinovat s vašim oblíbeným deodorantem nebo parfémem
  • dermatologicky testováno, ne však na zvířatech
  • splňuje mezinárodní zdravotní normy
  • 50ml lahvička s praktickým rozstřikovačem vydrží až 6 měsíců dle intenzity aplikace
  • balení antiperspirantu je velmi praktické a skladné, vhodné na cesty
  • antiperspirant je vhodný pro muže i pro ženy

Aktivní látka: ethanol, voda, chlorid hliníku, chlorohydrát hliníku, glycerin, alcloxa, aluminium,dimethicone copolyol, propylenglykol, triethyl citrátu